Budafok-Felsővárosi Jézus Szíve Plébánia

Fájdalmas hír

Kedves Testvérek!

Fájdalmas hírrel köszöntött ránk február havának második hete, mert Gebora Rudolf kedves barátunk, közösségünk tagja február 10-én éjjel váratlanul elhunyt. Feleségén kívül három kislányt hagyott árván, akik közül a legkisebb 8 hónapos és a legnagyobb is még csak 5 éves.

Gebora Rudolf

A közösségünk is szervezett gyűjtést a család megsegítésére, de akik valamilyen oknál fogva nem tudtak adakozni, de szeretnének, az alábbi számlaszámra történő utalással közvetlenül tudnak nagy segítséget nyújtani a családnak:

A számla megnevezése: Kelényi Ferenc
A számla száma: OTP Bank: 11773229-06009368
A megjegyzés rovatba a "Gebora Rudolf" nevet kérjük beírni.

Természetesen, a későbbiekben is szeretnénk a családot mindenben támogatni és segíteni.
Temetése pénteken, február 22-én, 14.30 lesz a budafoki temetőben, utána a szentmise 16.00 órakor kezdődik a kelenföldi Szent Gellért plébánia templomban.

Köszönettel:

Tóth Zoltán világi elnök